Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Hakkımızda

Uzun yıllardır kazandığımız sektörel tecrübelerimizi, bilgi ve birikimlerimizi, gayrimenkul, yönetim, mimarlık ve danışmanlık hizmetleriyle geleceğe taşıyoruz.

Arcity, faaliyet gösterdiği alanlarda hizmet kalitesi ile en önde yer alan şirketler arasında olmayı vizyon edinmiştir ve günümüzde birçok kişi ve kuruma hizmet vermektedir.

Arcity, her geçen gün hizmet kalitesini arttırmış, hedefleri doğrultusunda geliştirmiş ve günümüzde sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler sunmayı hedefleyen ARCITY, hizmetlerini, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla tüm koşulları göz önünde bulundurarak, analiz ederek, çözümleri eski kalıplarından arınmış ancak kurumsal kültüründen uzaklaşmadan ortaya koymaktadır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiği sektörlerde, müşterilerine yüksek katma değerli çözümler sunan, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak memnuniyeti en üst düzeyde tutan, değişime ve gelişmelere açık, değişimi yönlendiren, sektöründe lider ve örnek bir şirket olmak.

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, ülkemiz ekonomisine katma değer sağlayacak uzun vadeli, faydalı ve sürekli yatırımlar gerçekleştirmek,sektörlerimizin gelişimde öncü rol oynamak, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız birlikte toplumda değer oluşturmaktır.
Hakkımızda